0212. 613 4 000

Sterilizasyon Ürünleri

  Ekipman Kontrol Ürünleri

Bowie-Dick Testi

Bowie-Dick  Testleri,ön vakumlu buhar otoklavlarında oluşabilecek,hava kaçakları,yetersiz vakum,yetersiz buhar penetrasyonu ve kondanse edilemeyen gazların tespiti için kullanılır.Bu test günde bir defa, otoklav boşken, 134C’de 3,5dk lık özel programında gerçekleştirilir.Kullanıcı tercihine göre,test paketi ve helix sistem olarak iki türde ürünümüz bulunmaktadır.(M.S.Ü biriminize en uygun ürünü belirlemek ve numune talepleriniz için bizimle irtibata geçiniz.)

Sterintech Bowie-Dick Helix

Sterintech Bowie-Dick Test Paketi

Sterintech Yük(Lot)Kontrol Helix

Buhar,E.O,Formaldehit,Plazma sterilizatörlerinde,steril edeceğiniz yükün ve yük içerisinde bulununan,içi boş lümenli malzemelerin, sterilizasyon kontrolünde kullanılan 1,5 metrelik teflon tüpe sahip bir test kitidir.Bu kit aynı zamanda sterilizatörünüzün en zor şartlarda performansının kontrolünü sağlar. Ürün gamımızda; Buhar(3,5-7dk),E.O,Formaldehit, Plazma yük kontrol indikatörleri bulunmaktadır.

Sterintech Seal Checker

Rulo kapama cihazlarınızda,etkin ve güvenilir bir kapama işleminin gerçekleştiğinin tespitini sağlamak amacı ile kullanılan kontrol ürünüdür.Ürün üzerindeki gerekli bilgiler doldurularak dökümante edilebilmektedir. .(Ürün ile ilgili detaylı bilgi ve numune talepleriniz için bizimle irtibata geçiniz.)